Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Letterpress, jaki koszt ?

Letterpress, jaki koszt ?

Hejka. Czy projekt graficzny pod letterpress musi spełniać jakieś określone zasady, czy równie dobrze może to być grafika, którą drukujemy tradycyjnie?

joasia

Posty: 16

 
Z tego co mi wiadomo, to druk wizytówek nie ma jakiś tam ograniczeń ilościowych. Wiadomo jednak, że im mniej zamawiasz, tym więcej musisz za nie zapłacić.

Acclaim

Posty: 27

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

martynka

Posty: 21

 
Nie ma obaw, że warstwy, jakie posiadają wizytówki kaszerowane, zaczną się rozdzielać. Są one sklejane specjalnymi prasami Wbrew pozorom nie są też zbyt grube, o czym wspomina wiele osób. Oczywiście najciekawiej wyglądają one, gdy wykonamy je na delikatnym papierze kredowym, wówczas efekt jest najlepszy.

kirekk

Posty: 22

 
Większość agencji drukarskich na swoich stronach posiada odpowiednie kalkulatory, jakie znacznie ułatwiają druk wizytówek. Wystarczy, że uzupełnisz wszystkie rubryki, a system sam wyliczy ci cenę za gotowy produkt. Za pośrednictwem strony można także załadować przygotowany wcześniej projekt graficzny.

Polaczek90

Posty: 27

 
Ja bardzo cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, że jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego do swojej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Oprócz tego są trwalsze od zwykłych.

wisła22

Posty: 16

 
Ja swoją przygodę z letterpress zaczynałem od lektury strony http://lakieruv.firmowyblog.edu.pl. Znalazłem tam wiele poradników, a także ciekawych wskazówek, które mogłem później wcielić w swoją pracę. Mimo doświadczenia, nadal poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku.

Sarenka

Posty: 22

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Dziś kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu poprzez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

beata77

Posty: 19