Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

przemysłowa drukarka 3d, sklep online

przemysłowa drukarka 3d, sklep online

Interesuje się drukiem 3D i szukam jakiegoś prostego urządzenia. To będzie pierwszy raz z drukarką 3D, dlatego chce taniego, ale i łatwego w obsłudze urządzenia. Co mi polecicie ciekawego?

Trener

Posty: 4

 
Dzisiejszej dzisiejsze modele drukarek dają naprawdę nieograniczone możliwości. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, lecz jeżeli ktoś potem robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

Pikusiński

Posty: 4

 
U mnie działa drukarka z komorą grzewczą, jaka kupiłem tutaj https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/makerbot/. Komora podgrzewa się do stu stopni Celsjusza. Daje to najbardziej optymalne warunki do wytwarzania. Polecam wszystkim.

dermuster

Posty: 7

 
Dzisiejszej nowoczesne modele drukarek dają naprawdę nieograniczone możliwości. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, ale jeśli ktoś później robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

namok

Posty: 9

 
Patrzyłem na drukarki i taki lepszy model to w cenie używanego samochodu, dlatego dla mnie to za dużo. Na pewno w przyszłości będę się tym interesował bardziej. Chętnie bym sobie coś po drukował, ale koszty samego utrzymania są bardzo wysokie. Z biegiem czasu ceny na pewno spadną i wtedy sobie kupię.

grzes3345

Posty: 6

 
Na co dzień korzystamy z drukarek firmy makerbot i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Na razie zero kłopotów i duże zyski. Do zarabiania się niesłychanie opłaca.

reklamos

Posty: 13

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, zatem zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, niemniej jednak to są dość wielkie inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, bowiem to nadal nowość na rynku.

Poznaniaczek2

Posty: 12

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, dlatego zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, ale to są dość spore inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, bo to nadal nowość na rynku.

Mier56

Posty: 10