Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy faktycznie dają pożyczkę na dowód bez zaświadczeń?

Czy faktycznie dają pożyczkę na dowód bez zaświadczeń?

Hejka. Brał może ktoś z Was pożyczki przez internet na dowód? Podoba mi się taka oferta, ale nie wiem, czy jest to bezpieczne, jeżeli odbywa się online?

Julian

Posty: 19

 
Rozumiem, iż banki chcą się zabezpieczać przed nierzetelnymi klientami, ale szkoda, iż niewiele z nich wprowadza do swoich świadczeń pożyczki na dowód osobisty bez zaświadczeń. Poprzez to z takich pożyczek nie mogą korzystać młode osoby, które chcą na przykład otworzyć swoją działalność.

piehoot

Posty: 32

 
Konkurencja wśród firm, które oferują pożyczki jest taka gigantyczna, że nie mogą pozwolić sobie one na nieczyste zagrywki wobec kontrahentów. W dodatku fajną sprawą pożyczka bez zaświadczeń bez BIK, z której korzystają ludzie, którzy widnieją na listach utworzonych przez Biuro Informacji Kredytowej.

duduś33

Posty: 17

 
Z tego co mi wiadomo, to pożyczka na dowód online nie potrzebuje nic innego, jak posiadania przy sobie dowodu osobistego, z którego spisujemy nasze dane.

namok

Posty: 18

 
Te wszystkie dostępne na rynku pożyczki przez internet na dowód mają bardzo uproszczoną procedurę. Nie musimy być specjalistami bankowymi, żeby wypełnić wniosek.

moccc45

Posty: 21

 
Powiem wam tak, że gdyby nie pożyczka na dowód w 15 min, to aktualnie miałbym ogromne problemy finansowe. Mój pracodawca spóźnił się o kilka dni z wypłatą wynagrodzenia, a mnie goniły terminy spłaty rat kredytu. Dzięki takiej pożyczce zrobiłem wszystko na czas.

czeslaww

Posty: 31

 
Jeżeli masz takie problemy finansowe, to dobrym posunięciem będzie szybka pożyczka na dowód bez zaświadczeń. Dostoisz ją nawet poprzez wysłanie elektronicznego wniosku, mało tego pieniądze możesz mieć na koncie nawet w przeciągu kilku minut.

mniszek56

Posty: 27

 
Swoją pierwszą pożyczkę na dowód bez zaświadczeń udzielił mi Kredi Bank. Ich pełną ofertę usług znajdziecie na stronie internetowej http://www.kredibank.pl. Mają oni ogromne doświadczenie i dobre podejście do klienta.

drrrr23

Posty: 21

 
Musisz być osobą pełnoletnią i posiadać stałe zameldowanie, żeby móc starać się o pożyczkę na dowód osobisty bez zaświadczeń. To warunki, jakie stawiają przed swoimi kontrahentami przedstawiciele instytucji finansowych. W przeciwieństwie do niektórych banków nieobowiązkowe jest przedkładanie zaświadczeń.

Zajaczek2710

Posty: 19

 
Osoby zatrudnione również mogą ubiegać się o pożyczkę na dowód osobisty bez zaświadczeń. To świadczenie wymyślone zostało nie tylko dla ludzi, które nie mogą udokumentować swoich dochodów. Bankom chodziło przede wszystkim o to, aby ułatwić i usprawnić proces przyznawania pożyczek pieniężnych.

Michaś

Posty: 24