Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

bezpieczne pożyczki od osób prywatnych

bezpieczne pożyczki od osób prywatnych

Jakbyście mogli mi podpowiedzieć dobre oferty pożyczkowe, to byłbym wdzięczny. Szukam, porównuję i dalej nie wiem skąd te pieniądze wziąć;/

21gregorek

Posty: 17

 
Na pewno o wiele lepszym sposobem na inwestycje niż lokata są pożyczki społecznościowe. Od dawna się już w to bawię i tak lekko licząc to zyski są kilkanaście razy wyższe niż w przypadku lokat bankowych. Na wysokim poziomie cały ten segment pożyczek społecznościowych obsługuje strona www.pozyczkolandia.pl. Solidny portal, jedyny tak dobrze prowadzony, który rzeczywiście weryfikuje pożyczkobiorców.

Czesio

Posty: 19

 
Dobrze w sumie, że teraz praktycznie wszystko można kupić na raty, dla mnie raty to jest najważniejszy wynalazek ludzkości...ważniejszy od koła ;>

howardwebb

Posty: 21

 
Ja bym chętnie pieniądze zainwestował w pożyczkę społecznościową, ale nie wiem jak to wszystko dopiąć. Bo jest przecież ryzyko, że się trafi na kogoś, kto nie za bardzo będzie zainteresowany spłatą i co wtedy? ;p Nie wiem, może są jakieś narzędzia, żeby w takiej sytuacji skutecznie wyegzekwować pieniądze...?

Kwatuszek

Posty: 23

 
Nie wiem kogo tutaj polecić. Ja jak potrzebuję dodatkowej kasy to zawsze uderzam najpierw do brata, on jest kasiasty, pracuje w Norwegii w stoczni, także to są nieporównywalnie inne zarobki niż ja mam w Polsce.

Darek

Posty: 24

 
Heh, no tak jeśli już pożyczać to zdecydowanie nie od rodziny. Najlepszą ofertą wydają mi się być te społecznościowe pożyczki, bo tam można wynegocjować dobre warunki. Nie ma prowizji dla banku, para banku, czy jeszcze innych kosztownych pośredników.

Renifer87

Posty: 27