Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

prowizja bankowa ??

prowizja bankowa ??

Dzień dobry. Jeśli macie jakiś pomysł, w jaki sposób odzyskać prowizję bankową, napiszcie. Wiem, że są jakieś firmy, które specjalizują się w takich sprawach i chyba z takiej pomocy będę musiał skorzystać.

wrona

Posty: 2

 
Nie miałam takiej sytuacji, niemniej jednak jeśli chodzi o prywatne firmy pozabankowe, to wszystkiego można się spodziewać. Tego, iż nie zwracają prowizji bankowej również :(

BOBOBO%6

Posty: 10

 
Zwrot prowizji bankowej jest zgodny z prawem, ale ludzie o tym nie wiedzą. Banki to raczej informują, ale pozabankowe firmy nie zawsze. Poza tym taka pomoc kancelarii może być potrzebna, gdy instytucja nie chce dokonać zwrotu.

danka33

Posty: 17

 
Nie daruj im. Odzyskaj prowizję bankową, bo ci się należy. To są w końcu twoje pieniądze i masz pełne prawo do tego, aby się o nie ubiegać. Jeśli nie jesteś w stanie normalnie, to naprawdę pomoc kancelarii jest jedyną sensowną deską ratunku. Oczywiście pobierają jakieś opłaty, ale tak czy inaczej, to się opłaca.

Klarka34

Posty: 12

 
Korzystałam z pomocy kancelarii, bo inaczej to chyba nigdy nie zobaczyłabym pieniędzy z prowizji bankowej na koncie. To jest jej adres https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Polecam z własnego doświadczenia. Niezwykle rzetelna współpraca.

DobraReklama

Posty: 6

 
Ale jakim prawem? Czym się zasłaniają? Jeśli jest taki zapis w umowie to nie ma problemu. Jeżeli masz problem ze zwrotem, odzyskaj prowizję bankową z pomocą specjalistów. Pobierają niewielkie opłaty, adekwatne do odzyskanych pieniędzy. Zawsze to coś.

RuFiK

Posty: 13