Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Pożyczka dla firm bez bik

Pożyczka dla firm bez bik

Witam. Na jakich warunkach udało Wam się wywalczyć kredyt dla firm? Będę wdzięczna za wszelkie istotne dane, ponieważ nie wiem, czego mogę spodziewać się w banku.

kondziu

Posty: 18

 
Wydaje mi się, że kredyt inwestycyjny to akurat produkt, z którego powinni umiejętnie korzystać wyłącznie doświadczeni przedsiębiorcy. Chodzi o to, że prowadząc biznes przez kilka lat wiemy mniej więcej czego się spodziewać, natomiast dopiero rozpoczynając działalność stąpamy po kruchym lodzie :)

alex-oo

Posty: 16

 
Mam wrażenie, że całkiem sporo instytucji jest w stanie zaproponować kredyt dla firm bez bik. Mocno dyskusyjna pozostaje jednak sprawa atrakcyjności warunków, na których zaciągniemy takie zobowiązanie.

missioo

Posty: 33

 
Nie ulega wątpliwości, iż bardzo mnóstwo korzyści może dać kredyt na firme, natomiast wiąże się on jednocześnie z bardzo gigantycznym ryzykiem, jakie podejmują przedsiębiorcy. Kredyt to wyborne narzędzie w rękach profesjonalnego posiadacza firmy. Z kolei młokos może nie poradzić sobie z jego spłatą.

vmario

Posty: 18

 
Wydaje mi się, że pożyczka dla firm bez bik to jedyna szansa dla tych przedsiębiorców, którzy wpadli w poważne tarapaty. Obecność ich firmy w Biurze Informacji Kredytowej odpowiednio uniemożliwia wzięcie kredytu.

dariuszek1878

Posty: 20

 
Nie dziwi mnie, że dotacje na założenie firmy są tak popularne. Szczególnie, jeśli są bardzo dostępne, a warunki do spełnienia nie są przesadnie wygórowane. To jednak rzadkość, ponieważ z reguły trzeba się bardzo nagimnastykować, aby otrzymać sporą dotację dla firmy.

drillmod

Posty: 24

 
Mój przyjaciel powiedział mi, że istnieje coś takiego jak kredyt dla firm na start. Obecnie orientuję się, na jaką kwotę kredytu będę mógł liczyć, a także na jakich warunkach będzie odbywała się jego spłata.

lenox4

Posty: 21

 
Kredyt na rozpoczęcie działalności na bardzo dobrych warunkach wypracowałem sobie dzięki licznej mocy, której udzieliła mi firma https://www.profiter.pl. Mogę polecić ją absolutnie wszystkim, gdyż współpraca układała nam się wzorowo i ponownie wybrałbym tą firmę do tego celu.

Sarenka

Posty: 22

 
Wydaje mi się, iż kredyt inwestycyjny to akurat produkt, z którego powinni umiejętnie korzystać wyłącznie profesjonalni przedsiębiorcy. Chodzi o to, iż prowadząc biznes przez kilka lat wiemy mniej więcej czego się spodziewać, natomiast dopiero rozpoczynając działalność stąpamy po kruchym lodzie :)

Smerfik

Posty: 15

 
Jestem w kropce, jeśli chodzi o dofinansowanie dla firm, bowiem już straciłem nadzieję, iż uda mi się uzyskać jakiekolwiek finansowe wsparcie. Podchodzę do sprawy uczciwie, albowiem chciałbym rozwinąć naprawdę fajny pomysł na biznes. Póki co wszystko stoi w miejscu, bowiem nie mam środków na inwestycje.

kirekk

Posty: 22