Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Kredyt mieszkanie dla młodych, polecicie coś ?

Kredyt mieszkanie dla młodych, polecicie coś ?

Dzień dobry. Czy mieszkanie dla młodych to program, który jest godny zainteresowania?

Odpowiedzcie!

Max Pejnn

Posty: 17

 
Hejka. Wiele osób interesuje się tym, jakie wymagania stawia przed beneficjentami kredyt na mieszkanie dla młodych. Okazuje się, że w moim przypadku nie były one zbyt duże, ponieważ wystarczyło zaciągnąć kredyt na minimum 15 lat i sfinansować co najmniej 50% wartości nieruchomości z pomocą kredytu.

Hardkorowy Koksu

Posty: 32

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych to w moim wypadku jedyna szansa na nabycie nieruchomości. Brakowało mi nieco wkładu własnego, ale gdy usłyszałem o tym programie, który był dla mnie wręcz wybawieniem. Teraz jestem na etapie załatwiania wszystkich formalności, które związane są z zaciągnięciem kredytu hipotecznego w jednym z banków.

HiT92

Posty: 22

 
Witam. Jeśli chodzi o program mieszkanie dla młodych to nie mam wątpliwości, że nie jest on genialny, ale jednak stanowi dobre wsparcie.

Obecnie jestem na etapie wyboru banku i nieruchomości, a dużą pomoc dla mnie stanowi zawartość serwisu http://www.mdm.edu.pl.

kirekk

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Długo zastanawiałem się czy dobrym pomysłem byłby kredyt mieszkanie dla młodych. Niedawno spotkałem się z dawnym znajomym, który wykorzystał rządowe wsparcie do zakupu niewielkiego mieszkania i był bardzo zadowolony z takiej formy wsparcia od państwa.

jirajamgo

Posty: 25

 
Witam.

Osobiście rozczarowałem się, gdy moje chęci skorzystania z programu Mieszkanie dla Młodych zostały wyhamowane, gdy dowiedziałem się, że w grę wchodzą tylko nieruchomości z rynku pierwotnego. Trudno, będę musiał sobie jakoś poradzić i znaleźć coś nowego zamiast upatrzonej nieruchomości, którą chciałem kupić już na rynku wtórnym.

Facio

Posty: 17

 
Hej. Kalkulator kredytowy pomógł mi szybko wyliczyć, ile wyniosłoby wsparcie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Dodatkowo w kalkulatorze odnalazła się pozycja dodatkowych 5% dofinansowania, gdy w ciągu 5 lat urodzi się w naszym domu dziecko.

To moim zdaniem fajna sprawa!

mateo29

Posty: 20