Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

strony www w Łodzi, gdzie ?

strony www w Łodzi, gdzie ?

Warto stworzyć stronę firmową, jeśli się ma jednoosobową działalność gospodarczą? Namawiają mnie do tego, ale nie za bardzo wiem, co robić? Co mi możecie doradzić?

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bo wtedy o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

messi10

Posty: 21

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

gruszk56

Posty: 5

 
Firmę o stron www w Łodzi znajdziecie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, bo naprawdę znają się na tym, co robią. Mnie bardzo pomogli i stworzyli super stronę www.

mniszek56

Posty: 17

 
Strona to podstawa. Może być bezproblemowa albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, wobec tego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

Oleczka1

Posty: 5

 
Niby stronę można wykonać samodzielnie, ale trzeba się na tym znać. Tym bardziej, że dzisiaj trzeba wykonać stronę responsywną, jaka działa na wszystkich urządzeniach.

Jarko445

Posty: 7

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

Kitas

Posty: 6