Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

gdzie kupić opony do ciężarówek

gdzie kupić opony do ciężarówek

Gdzie kupujecie teraz opony? Chciałbym jeszcze przed nowym rokiem zdążyć z wymianą. Może jakieś niszowe marki? Chodzi oczywiście o samochody ciężarowe.

HaNzo

Posty: 1

 
Dobre ceny na opony do wózków widłowych masz w www.res-tires.pl. Camso niezła marka. Prowadzą regularne badania nad ogumieniem, coraz lepsze. Duża dostępność i gwarancja. U siebie w magazynie, dość małym, ale jednak dbam o wydajność i dobre opony odbijają się na bezpieczeństwie. Używane już dawno sobie odpuściłem. To mój główny kontakt od opon, dlatego zostawiam na wszelki wypadek.

dddd000

Posty: 14

 
U mnie z geometrią coś było i wpływała negatywnie na jakość ogumienia, dlatego polecam też ogólny serwis floty. Powiedzmy kompleksowy przegląd przed ważniejszymi zmianami.

erbis

Posty: 9

 
Teraz rywalizacja toczy się głównie między ogumieniem europejskim i chińskim, ale przyznam szczerze, że na chińczykach to już się boję trochę jeździć.

Jasio234

Posty: 7

 
Mam swój test. Jak opona nie pływa, kiedy śnieg spadnie to się jej trzymam. Wiele marek niestety tego prostego testu nie przechodzi. Sami pewnie wiecie, o czym mówię.

amrmas22

Posty: 11

 
Jeszcze zależy na jakich ładunkach maksymalnych jeździsz. Wydaje mi się, że już nie ma taniego i dobrego ogumienia. Wysoka inflacja porobiła i ten rynek, dlatego lepiej zainwestować w coś sprawdzonego.

szmitt56

Posty: 6