Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

czytnik kodów kreskowych, szukam

czytnik kodów kreskowych, szukam

Słyszałem ostatnio o specjalistycznym oprogramowaniu Insert Subiekt dla przedsiębiorców. Czy korzystacie z tego? Dajcie mi znać czy warto się tym obramowaniem interesować?

verosss

Posty: 2

 
Sporo czytników kodów kreskowych jest tu https://it-masters.eu/96-skanery-czytniki-kodow-kreskowych-zebra-datalogic-motorola-zebex-magellan-cipherlab-it-masters-przezmierowo.

Kitas 

Posty: 6

 
U mnie kasa działa od lat i nic się z nią nie dzieje. Nie wiem nawet, jakiej jest firmy. Mam gotowy serwis, który co jakiś czas się zjawia żeby sprawdzić czy czegoś nie trzeba podmienić czy zalegalizować. Tak to u mnie działa i tyle.

Rico

Posty: 12

 
U mnie kasa działa od lat i nic się z nią nie dzieje. Nie wiem nawet, której jest firmy. Mam gotowy serwis, który co jakiś czas się zjawia żeby sprawdzić czy czegoś nie trzeba podmienić czy zalegalizować. Tak to u mnie działa i tyle.

Gargamel5

Posty: 3

 
Dla mnie kasy fiskalne Posnet Mobile są najlepsze na całym rynku. Od lat korzystam z takich kas i nie sprawiają mi najmniejszych problemów. Mobilna wersja jest o tyle dobra, że można korzystać z niej w całej firmie. Klient kupuje coś to przenosimy ją do innej kasy. Nie ma obecnie tańszego i lepszego urządzenia na całym rynku.

mmmm56

Posty: 7

 
Dla mnie kasy fiskalne Posnet Mobile są najlepsze na całym rynku. Od lat korzystam z takich kas i nie powodują mi najmniejszych problemów. Mobilna wersja jest o tyle dobra, iż można korzystać z niej w całej firmie. Klient kupuje coś to przenosimy ją do innej kasy. Nie ma obecnie tańszego i lepszego urządzenia na całym rynku.

edyta123

Posty: 11