Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

szycie na zamówienie dla dzieci, poszukuję

szycie na zamówienie dla dzieci, poszukuję

Dzień dobry, co myślicie o warsztatach z igłą i nitką? Czy to jest bezpieczne dla małych dzieci? Czy wpisywaliście dzieci na takie zajęcia i czy są naprawdę przydatne?

Dobruśw90

Posty: 4

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

Gosienka54

Posty: 22

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Dużo osób właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

Miki

Posty: 11

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

JasioJasio

Posty: 6

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę http://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeśli czegoś takiego szukacie.

rz3zn!k

Posty: 10

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale na nieszczęście nie wychodziły mi przepiękne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Oleczka1

Posty: 5

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

wigry00

Posty: 6

 
Nietypowe prezenty handmade mogą być rzeczywiście oryginalne. Najlepiej jest, abyś sama zrobiła go własnoręcznie, jeśli nie masz umiejętności to możesz sięgnąć z licznych stron internetowych.

Grabow12

Posty: 13

 
Wiem, iż na takich zajęciach można realizować własne projekty. Niemniej jednak czy dzieci faktycznie same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

czartoryski

Posty: 22

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

hubercik67

Posty: 6